Bitcoin Hitting $200k do końca 2021 r. Wygląda na konserwatywny – Analityk BTC

Szybkie ujęcie:

  • Willy Woo przewidział, że Bitcoin może trafić 200 tys. dolarów do końca 2021 roku.
  • Jednak uważa to za ostrożne szacunki i Bitcoin może osiągnąć 300 tys. dolarów.
  • Pan Woo zauważył również, że większość inwestorów Bitcoin Future weszła na rynek za około 7.456 dolarów.
  • Wyczerpywanie się Bitcoinu na giełdach kasowych doprowadzi ostatecznie do wzrostu wartości Bitcoinu

Weteran analityk Bitcoin, Willy Woo, podzielił się swoimi poglądami na temat BTC w 2021 roku. Według pana Woo, Bitcoin może osiągnąć 200,000 dolarów do końca przyszłego roku. Wyjaśnił jednak, że prognoza ta jest ostrożna i Bitcoin może być bardzo na drodze do testowania 300.000 dolarów. Dodatkowo, Pan Woo wskazał, że większość inwestorów Bitcoin kupiła BTC poniżej 8 tys. dolarów.

Jego dokładne oświadczenie i towarzyszący mu wykres pokazujący jego analizę można znaleźć poniżej.

Mój najlepszy model sugerujący 200 tys. dolarów za BTC do końca 2021 roku wygląda na konserwatywny, 300 tys. dolarów nie jest wykluczone. Obecny rynek płacił średnio 7456 dolarów za swoje monety. Wszyscy jesteście geniuszami.

Wyczerpanie się Bitcoinów na giełdach „Wyśle BTC

Pan Woo powtórzył również fakt, że ilość Bitcoinów przechowywanych na giełdach kryptograficznych spada i że z czasem niedobór ten doprowadzi ostatecznie do znacznego wzrostu wartości BTC. Jego dokładną analizę i towarzyszący jej wykres można znaleźć poniżej.

Nigdy nie byłem tak byczy od 2021 roku. Ta faza ponownej akumulacji zbiega się z wyczerpywaniem się zapasów na rynku kasowym około 2 razy dłuższym i głębszym niż w ostatnim cyklu. Wyśle on BTC.

Bitcoin’s Reflexivity rośnie

Willy Woo zakończył swoją prognozę dotyczącą Bitcoina na rok 2021, wskazując na rosnącą refleksyjność inwestorów.

Również wzrost limitu rynkowego na zainwestowanego dolara znacznie wzrósł w poprzednich cyklach, HODLERZY trzymają się mocniej. To było 2,00 $ w runie byków 2013, 2,50 $ w 2017 i 3,50 $ lub więcej w 2021 roku. Wszystko wskazuje na wzrost refleksyjności; wzmocniona bycza pętla sprzężenia zwrotnego w 2021 roku.

Refleksyjność w prostych słowach jest zjawiskiem, w którym inwestorzy wierzą w podstawy składnika aktywów do tego stopnia, że nie są skłonni go sprzedać. Powoduje to, że cena składnika aktywów stale wzrasta, ponieważ podstawy otaczające składnik aktywów są akceptowane jako prawda. Jest to pętla zwrotna, do której odnosi się pan Woo.

W Tweecie z 27 listopada Willy Woo wyjaśnił dalej, że w przeszłości inwestorzy mieli słabe ręce, a refleksyjność nie była tak skuteczna.

Refleksyjność jest pojęciem inwestorów, którzy nie chcą sprzedawać jako wspinaczki cenowe, tworząc pętlę zwrotną. Ten rynek hossy jest dość wyjątkowy; refleksyjność jest MNIEJSZA. W przeciwieństwie do przekonania, Bitcoin nie był bardzo refleksyjny podczas poprzednich wybiegów byka, stare ręce sprzedawałyby się na wzrosty cen.