Analityk krypto walut Charles Edwards z Capriole Investments podzielił się byczymi szacunkami w oparciu o swoją teorię „Has Ribbons“. Dzisiejszy dzień może być kluczowym dniem dla BTC.

Charles Edwards wymienił warunek, który potwierdziłby „kupno wstążki na haczyk“.

Sygnał nadchodzi
Według pana Edwardsa, cena flagowej kryptoflady musi osiągnąć co najmniej poziom 9 230 dolarów, aby potwierdzić byczy etap cyklu „Hash Ribbon“.

Wskaźnik „Hash Ribbon“ opiera się na korelacji pomiędzy 1-miesięczną średnią kroczącą (1M SMA) i 2-miesięczną średnią kroczącą (2M SMA) wskaźnika haszu netto sieci Bitcoin’a.

Okresy spadku wskaźnika haszyszu nazywane są „kapitulacją górników“ i zazwyczaj są związane z dniami, w których górnicy wyłączają swoje platformy wiertnicze.

Kiedy 1M SMA przechodzi od dołu przez 2M SMA, kapitulacja górników zbliża się do końca i zaczyna się odzyskiwanie haszyszu.

Czekanie jest skończone

W rezultacie, te „skrzyżowania“ mogą być jednym z najlepszych momentów na zakup Bitcoin Era (BTC) zgodnie z wieloletnimi obliczeniami. Wywołało to pozytywne odwrócenie nastrojów byczych.

Te sygnały „Hash Ribbon Buy“ są niezwykle rzadkie i mogą migać raz lub dwa razy w roku. Według niektórych popularnych analityków, nadchodzący sygnał trwał dłużej niż kiedykolwiek.

Pan Edwards dodał „dzisiaj“, co oznaczało strefę czasową UTC o północy. W czasie prasy, Bitcoin (BTC) zmieniał się z rąk na 9.253 dolarów na głównych platformach spotowych, więc moneta królewska jest na dobrej drodze do interesującego sygnału.

Powiązany z .
Bitcoin (BTC) do osiągnięcia 100.000 dolarów w ciągu 5 lat: Prognoza wartości energetycznej autorstwa Charlesa Edwardsa
Pan Edwards jest znany ze swojej „Prognozy wartości energetycznej“ dotyczącej ceny Bitcoinu (BTC). Zgodnie z modelem, cena Bitcoinu (BTC) może osiągnąć 100.000 dolarów w ciągu najbliższych pięciu lat. Mistrzowsko przewidział on również korelację między pierwszym kursem kryptońskim a głównymi indeksami akcji w okresach recesji rynkowej.

Von Otto