Pump and dump manipulacji na rynku

Witam kupcy

W tym artykule będę mówić o manipulacji na rynku. Manipulacja na rynku jest około sztuczny lub fałszywego obrazu rynku, która dezorientuje przedsiębiorców i inwestorów oraz w wyniku ich dokonania błędnych szacunków i handlu. Spójrz na tej stronie internetowej Chodzi o sztuczną podaży i popytu. Oto przykład “

Myślę, że wielu z was ma takie pytanie „Jak rynek jest w ruchu?“. Dobrze dwa powody mogą poruszać się na rynku. Jednym z nich jest nowość. Dobrą wiadomością może spowodować wzrost nowości rynkowych i źle może http://www.opcjeonline.com/opteck/ przyczyna spadku market.This jest logiczne, ponieważ inwestorzy mają emocje i większość czasu ich przestrzegać ich. Innym powodem, który może poruszać się na rynku jest manipulacja na rynku. Kto może utworzyć manipulacji na rynku? Oczywiście większych inwestorów, ponieważ mają dużą płynność. Mogą stworzyć fałszywy obraz rynku poprzez zakup lub sprzedaż ciężko i ta sytuacja może łatwo pomylić przedsiębiorców, ponieważ kupuje w dużym wzrostem sprzedaży i są one w dużym spadku rynku. Sytuacja ta jest zwykle zjawiskiem w akcje, zwłaszcza w akcje ani grosza, ale to jest & nbsp; samo wiele razy na forex, też.

Znany manipulacje opcjeonline na rynku jest „pump and dump“. Wielkie inwestorzy jechać cenę na bardzo wysokim poziomie, a potem mogą sprzedawać stamtąd z wielkim zyskiem w końcu. Z drugiej strony dużych inwestorów Jeżdżą wyceniać bardzo niskim poziomie, a potem można je kupić stamtąd z wielkim zyskiem, too. Zobaczmy na wykresie.

Ten wykres jest z parą EURUSD walutowym. Zauważ, niebieski prostokąt. Mamy możliwie Pump and dump. Żółte Odwied? stron? internetow? linie poziome są liczbami, które mają wsparcia i oporu fizyczne poziomy wiele times.Notice szalonym wzrostem objętości poniżej prostokąta. Rynek porusza sposobów ubocznych przez kilka minut i nagle mamy bardzo silne zwiększenie objętości z wielu zielonych pasków Climax. Oznacza to, że ktoś & nbsp; Kupując ciężko bez ważnej przyczyny. Wtedy w ostatniej liczby całkowitej mamy bardzo duże czerwone świeca z większego wolumenu bez powodu w tym rosnącym rynku. Oznacza to, że jest czas na wielkie inwestorzy sprzedać z wzloty i osiąganie zysków. Handlowcy, którzy kupili w maksimów są z gry now.You powinien zawsze być ostrożnym w takiej sytuacji.

Z poważaniem,

Kostasze