Co to znaczy „Keep Your Trading Simple“

Prawdopodobnie słyszałeś od kogoś, może nawet ja w poprzednich artykułach-i chciał uderzyć je w twarz, nie wyjaśniając o co im chodzi. Wydaje się logicznym radę: „Trzymaj obrót proste.“ Ale co to znaczy? Należy używać tylko jeden wskaźnik? Czy mogę używać żadnych wskaźnikami? Czy mogę kupić tylko w pełni księżyca i sprzedawać w nowiu? Gdy ktoś mówi: „Keep it simple“ każdy z nas mają tendencję do myślenia o czymś nieco innym. Ustawienie w oczy, oto jak faktycznie keep it simple.

„Po prostu“ jest następstwie zestaw etapów działania

Każdy towarowy musi obejmować szereg ciągu zdarzeń, które wystąpiły. Przed handlu znajduje się konfiguracja i spust handlowej. Oba muszą być tam, i muszą być. & Nbsp; dobrze zdefiniowane, więc można po opcjeonline prostu działać na tym, co widać, gdy cena trafienia poziom wyzwalania

Tak więc utrzymanie go po prostu oznacza, że ​​zdefiniowano konfigurację. To, co musi nastąpić, aby usiąść w fotelu http://www.opcjeonline.com trochę i zwrócić uwagę na ceny akcji. Prosta konfiguracja byłaby wykres wzór trójkąta. Popularnością wśród handlowców i stosunkowo łatwo zauważyć, trójkąt reprezentuje potencjalną handlową (jeśli jest to konfiguracja chcesz handlu), ale nie jest to samo towarowego.

Coś musi się zdarzyć w tym trójkącie, aby włączyć go z ładnym wzorem na wykresie do handlu. Większość przedsiębiorców użyć wybuchu. Zostawiam tę część do ciebie (mnóstwo artykułów strategicznych na tej stronie).

Chodzi o to, aby go po prostu, wszystko co musisz zrobić, to określić set-up-coś oglądać na co wskazuje na handel może wkrótce nastąpić, a następnie ustanowienie poziomu wyzwalania / zdarzenie, które powoduje, że można rzeczywiście zainicjować handel.

Pamiętaj, że handel analiza to dwie różne rzeczy. Wszelkiego rodzaju analizy może po prostu odwrócić się od działania w oparciu o konfiguracji i spust.

Jeśli chcesz zachować to proste, zdefiniować konfigurację i spust. To & nbsp; może zająć trochę pracy, aby znaleźć konfigurację i strategii, które wytwarzają zysk, ale musi to być zrobione. Życie jest o wiele łatwiejsze, kiedy można po prostu powtórzyć dwa kroki, zamiast próbować wymyślić strategię z każdej transakcji.

Dodaj jeszcze jeden lub dwa kroki

Masz konfigurację chcesz i masz „spust“, która jest dla ciebie powodem do działania i dostać się do handlu. Następnie należy wyjście. Z europejskich opcji binarnych będzie to oznaczać zrozumienie swoją konfigurację oraz spust. Czy wyzwolić zazwyczaj osiąga się bardzo szybko czytaj wi?cej zmieniają się w twoim kierunku? Jeśli ciekawy tak, to można wybrać krótsze expiries. Albo nie cena zazwyczaj poruszają się powoli po konfiguracji i spustem, biorąc trochę czasu, aby umieścić w pieniądze? W tym przypadku trzeba wybrać dłuższe expiries.

Zapisz 1 lub 2 wskazówki, które pomogą prowadzić podejmowaniu decyzji o wyborze wygaśnięcia.

To oznacza teraz masz tylko trzy rzeczy (może czterech) do przemyślenia przed dokonaniem handlu, łącznie.

Przed Handlu

Mamy tylko trzy rzeczy do przemyślenia (dla europejskiej opcji binarnych obrót, z tradycyjnych rynków może być kolejny krok lub dwa do ustawiania przysłony, wyznaczanie celów, a także ustalenia, czy transakcje mogą & nbsp; się & nbsp; wyszedł wcześnie), więc jest to utrzymanie go dość prosta. I tylko trzeba myśleć o tym, po jednym na raz.

Podczas oglądania na rynek i nie jest obecnie w handlu, twoim jedynym zadaniem jest obserwować konfiguracji. Jeśli dokładnie określone, co konfiguracja jest do oglądania, można zrelaksować się tak długo, jak konfiguracja nie jest potencjalnie formowania.

Jeśli konfiguracja wygląda to może stanowić, wprowadzają się do uwagi i zacząć zastanawiać się, jaki rodzaj upływie wybrałbyś jeśli ta konfiguracja zamienia się w handlu. Potwierdź swoją decyzję tak, tutaj że jeżeli cena hits spust można działać bez wahania.

Gotowe. Proste.

Simple Plan?

Proces handlu, jak wskazano powyżej, jest dość prosty. Skoncentruj się na konfiguracji handlu, wyizolować spust i ustanawia wytyczne, jak wyjdziesz. Pomyśl o jednym na raz i wykonać ten plan w kółko.

Ale aspekt konfiguracja powinna być dość prosta. Mając dziesięć wskaźników na wykresie ustalenie konfiguracji lub handlową spust może być przesadą. Nie ma zbyt wiele do oglądania. Więc kiedy ktoś mówi utrzymać obrót proste, zazwyczaj są one odnosząc się do monitorowania tylko kilka wejść.

W forex Ja zwykle używam żadnych wskaźników, ale czasami używać kopert jako wyzwalacz. To samo z terminowych transakcji. Mam jedną linię na moim wykresie (podobnie jak średnia ruchoma) i działa jako wyzwalacz do transakcji.

A tendencja musi istnieć dla mnie dostać się do handlu i mam wytyczne wychodzi z transakcji.

Więc moja konfiguracja prostu polega szuka trendu, a następnie monitorowanie bliskość ceny do mojego wiersza (lub oglądania czegoś podobnego do wybuchu mini-kanałowym, jeśli nie za pomocą wskaźników). Istnieje tylko kilka wejść, które tworzą mój konfiguracji, dzięki czemu można łatwo rozpoznać i łatwe do naśladowania.

bardzo wa?ne Słowo końcowe

Tak to jest, jak się zachować to proste. Miej handlu